Beşiktaş’tan Transfer İddialarına Yalanlama

Basketbol Süper Ligi‘nde son dönemlerde yaptığı çıkışla gündeme oturan Beşiktaş gün içinde bazı genç oyuncularının Fenerbahçe Beko‘ya transfer olacağı iddialarını yalanladı.

Fenerbahçe Beko’nun yaklaşık 2 milyon dolar karşılığında Şehmus Hazer, Alperen Şengün ve Sadık Emir Kabaca’yı kadrosuna katacağı iddia edilmişti.

Beşiktaş’tan yapılan açıklama şöyle:

”Kulübümüzün gençleştirme ve öze dönüş vizyonu doğrultusunda sezon başında Erkek Basketbol Takımımızın kadrosuna dahil edilen bazı basketbolcularımızın, ING Basketbol Süper Ligi’nde yer alan güzide bir rakibimize transferleri hususunda anlaşmaya varıldığı iddiasıyla bazı internet sitelerinde yer alan haberler ve sosyal medyada yapılan paylaşımlar tamamen asılsızdır.

Kadromuzda bulunan basketbolcularımız için güzide rakibimiz de dahil hiçbir kulüp ile transfer görüşmesi yapılmamıştır.

Erkek Basketbol Takımımız, yarın oynayacağı çok önemli müsabakaya odaklanmış durumdayken, her geçen gün yükselen performanslarıyla lige damga vurmayı başarmış sporcularımızla ilgili yayınlanan masa başında kurgulanmış haberleri kötü niyetli bulduğumuzu belirtir, taraftarlarımızdan bu tarz asılsız haberlere itibar etmemelerini önemle rica ederiz.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir