Öğlen Raporu: Basketbolda Günün Öne Çıkan Başlıkları!

Geçtiğimiz sezonu Fransa‘nın Cholet takımında tamamlayan İlkan Karaman‘ın ilk tercihi yine Avrupa olacak.

Tecrübeli oyuncu, İspanya’dan ve Almanya’dan bazı takımlarla görüşme halinde. Türkiye’den de takipleri bulunan İlkan’ın seçeneklerini değerlendirdiği bilgisi verildi.

Fenerbahçe’de İç Transfer Harekatı

Fenerbahçe Beko’da Igor Kokoskov’un raporu doğrultusunda transfer çalışmaları devam ederken, Jan Vesely ve Nando De Colo’nun takımda kalması için görüşmeler yapılacak. Fenerbahçe, iki isimden de belli bir indirim isteyecek. Öte yandan Kostas Sloukas konusunda ise şimdilik belirsizlik sürüyor.

Galatasaray’da İlk Hedef Yerli Rotasyonu

Transfer döneminin sessiz takımları arasında yer alan Galatasaray Doğa Sigorta, kısa pozisyonu için Barış Ermiş ve uzun pozisyonu için ise Berke Atar’la anlaşma konusunda ilerleme kaydetti. Görüşmelerin devam ettiği belirtiliyor.

Ege Arar’ın Rotası Belli Oluyor

Galatasaray Doğa Sigorta’dan ayrılma kararı alan Ege Arar’ın ilk tercihi Avrupa’dan bir takım olsa da, oyuncunun Pınar Karşıyaka’yla anlaşmaya yakın olduğu belirtildi.

Beşiktaş’ta Bir Ayrılık Daha

Yeniden yapılanma sürecindeki Beşiktaş’ta oyun kurucu pozisyonunda oynayan Ömer Utku Al’la yolların ayrıldığı belirtildi. Siyah-beyazlılar, Teksüt Bandırma’nın yerlileri için girişimde bulunmuş ve prensip olarak anlaşma sağlamıştı.

Egehan Arna’nın Talipleri Artıyor

Fenerbahçe Beko’nun geçtiğimiz günlerde kontratındaki çıkış maddesini kullanarak serbest bıraktığı Egehan Arna’nın BSL’den birçok talibi bulunuyor. Geçtiğimiz sezon oyuncuyu kiralamak için girişimde bulunan Pınar Karşıyaka’nın yeniden devreye girmesi bekleniyor.

Günün Videosu

https://www.instagram.com/p/CCVlXcdA1W5/?igshid=ysn6hyi1y2yk

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir